Tırnak Tasarımı

Bir partiye hazırlanıyor iseniz güzel elbisenizi giymekle işe koyuldunuz diyelim uygun bir makyaj da yapıldı bunun haricinde aksesuarlarla takı işlemlerinizi de gerçekleştirdiniz sıra geldi tırnaklara. Beykent tırnak tasarımı günümüzün dünya modasında hızla yaygınlaşmaktadır. Yaratıcılığınızı ve kişiliğinizi yansıtmaktadır. Beylikdüzü tırnak tasarımı tırnaklarınızın görünümünü pekiştiren güzel bir  sanat olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Bu harikalar diyarında fazlasıyla hoş tırnaklara sahip olmak için kadınlar Beykent tırnak tasarımına gittikçe daha fazla ilgi  göstermektedir. İşte size tırnaklarınıza güzel bir görünüm kazandıracak bazı önerilerde bulunmak istiyoruz. Tırnak yapışkanları arzu ektiğiniz etkiyi yaratmak için kullanımı kolay bir tırnak aksesuarı olarak bilinmektedir.

Tırnak yapışkanlarını farklı farklı tasarım seçenekleriyle bulmak mümkün olmaktadır. Tırnak yapışkanlarını uygulamak için tırnaklarınızı düzgün bir biçimde temizleyin ve uygun gördüğünüz bir ojeyi sürmekteyiz. Ardından seçtiğiniz yapışkanı bulunduğu kağıttan dikkatlice soyup ojeniz kuruduğunda arzu ettiğiniz biçimde tırnağınıza yapıştırmaktayız. Düzgün bir şekilde yerleştirmek için parmağınızla üstüne baskı uygulamaktayız. En sonunda sabitlemek için şeffaf ojenizi sürmekteyiz. Tırnak takıları ise moda dünyasının en son akımı olma yolunda ilerlemektedir. Tırnak takıları iki farklı şekilde bulunmaktadır.

Birinci çeşit takılar tırnak yapışkanları gibi kullanılarak yapılmaktadır. Bunun için önce tırnaklarınızı temizleriz, uygun bir oje sürerek kuruyana kadar bekleriz. Ardından takınızı tırnağınıza yapıştırabiliriz. Tırnak takıları çok minik olduğundan tutmak ve düzgün bir şekilde yerleştirmek için cımbız ya da diğer benzeri aletleri kullanmaktayız. Diğer tırnak takılarını kullanmak için tırnak deliği olması şart olacağını söylemek gerekmektedir. Delme işlemi sona erdiğinde iki vida somunu bulunan seçtiğiniz tırnak takısını tutun ve deliğin ön tarafından tasarlanmış ilk kısmı yerleştiririz. Takıyı sıkıca tutturmak için tasarlanmış bu ilk kısmı altta kalan diğer uçla kapatmaktayız. Deliğe  takıyı takmadan önce iki ila üç kat oje sürmekteyiz.

Tırnak Tasarımı

Yapay elmaslar benzersiz Beylikdüzü tırnak tasarımları yaratmaya yarayan bir başka tırnak aksesuarı olmayı başarmıştır. Tek kat oje sürüp tahta bir çubuk alarak ve tırnaklara koymak için suda ıslatmaktayız. Bir tutma aletiyle seçtiğiniz bir elması kaldırarak ve Beykent tırnak tasarımınızın arzu ettiğiniz bir gölgesine taşınızı yerleştirme işlemini uygulamaktayız. Sona gelindiğinde iki kat oje sürerek taşı sabitleriz. Tırnak incilerinin uygulanması çok kolay olup incilerin kullanılma yöntemi yapay elmaslarınkine benzer olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Tek kat oje  sürerek, incinizi seçip tırnağınıza yerleştirip ardından inciyi arzu edilen konuma sabitlemek için ikinci kat ojeyi sürmekteyiz. Tırnak şeritleri kendi Beylikdüzü tırnak tasarımınızı yaratmanıza yarayan çok minik ve güzel aksesuarlardan oluşmaktadır. Bu şeritlerin kullanımı  oldukça basittir. Şeridinizi seçip soyduktan sonra cımbız yardımıyla arzu ettiğiniz konuma tırnağınızı çok dikkatli bir şekilde yapıştırma işlemi gerçekleşmektedir.

En sonunda  parmağınıza baskı uygulayarak yerine sabitleme işlemini yapmaktayız. Kadınların süslenme merakını hepimiz bilmekteyiz. Onların ihtiyaçları hiçbir zaman bitmediğini de. Çeşit çeşit ojeler almış olsalar da gözleri hep bir diğerinde olduğunu da söylemek gerekir. Rengarenk olması ve görüntüsünün hoş olması sebib ile herkesi kendine hayran bırakan tırnakları ve daha farklı nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız size beğeneceğiniz pek çok Beykent tırnak tasarımları ile hizmetinizdeyiz. Burada mevsimlerden şehirlerden ve yiyeceklerden esinlenerek oluşturulmuş Beylikdüzü tırnak tasarımları ile karşı karşıya kalacaksınız. Oval tırnaklarda kare olarak belirlenmiş çiviler büyüleyici görünmektedir. Fakat oval tırnaklar yeni bir trend oluşturduğunu da söylemek mümkün olmaktadır. Cilalı ve ojeli bir şekilde ilginç renklerle donatılarak kısa kesilmiş oval tırnaklar artık çok moda. İstediğiniz herhangi bir rengi veya deseni seçerek siz de tırnaklarınızı güzelleştirebilirsiniz.