CİHAN ÖZDEMİR, Life Kuaför Beylikdüzü’nü 2016’nın nisan ayında Beylikdüzü Beykent’te hizmete sunmuştur. Sektöründe lider olma yolunda ilerlemeler kaydederek müşteri odaklı hizmet anlayışı, ulaşılabilir fiyat polilitikası ile beylikdüzünde kuaför,güzellik ve tesettür bölümleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Yenilikçi saç model, renk ve tasarımlarıyla sektörde trendleri belirleyen, profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerinin rahatına ve konforuna önem veren ve her daim müşteri memnuniyetini gözeten bir işletme olmak en büyük arzu ve kuralımızdır.

İŞİMİZİ GERÇEKTEN SEVEREK YAPIYORUZ

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi budur. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman çalışmak, uğraşmak ve çabalamak keyif verir. Ekibimize dahil olacak herkesi bu prensibe uygun şekilde seçiyoruz.

YENİ VE YENİLİKÇİ KALIYORUZ

En son trendler ve dünya modasını yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize yeni ve yenlikçi bakış açımız ile en yakışanı tasarlamaya ve uygulamaya çalışıyoruz, çünkü SEN EN İYİSİNİ HAK EDİYORSUN.

UYGUN FİYATI VE KALİTEYİ HEDEFLİYORUZ

Sektörde üretilen ürün ve teknikleri yakından takip ederek yenilikleri en kısa zamanda salonumuzda sizlerin hizmetine sunmaya çabalıyoruz. En iyi saç bakım ürünü, en parlak saç boyaları, yıpratmayan saç açıcılarını salonumuzda barındırarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Hem en iyiyi hem de ulaşılabilir fiyat aralığıyla sizlere değerli bir hizmet sunmaya çabalıyoruz.