İpek Kirpik

Kirpikler kadınların ilk silahı olduğu bilinmektedir. Bakışların anlam bulduğu duyguların dili olduğunu söylemek mümkündür. Güzel ve uzun kirpikler çarpıcı bakışlar makyajsız bile mükemmel bir görünüm için Beylikdüzü ipek kirpik uygulaması ile güzelleşmek mümkündür. İpek kirpik ekleme uygulaması gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir uygulama olarak bilinmektedir. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Kişinin göz yapısına göre ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenebilmektedir. Yaklaşık bir ila bir buçuk saat süren uygulamanın sonucunda anlamlı bakışlar kendini göstermektedir. Uygulama kirpiğin ucuna ekildiğinden kirpik dipleri hava almaktadır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi yaratmayacağını söylemek gerekir.

Hipo-allerjiktir göze hiçbir yan etkisi bulunmaz ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulaması gerçekleşmektedir. Kirpiklerimiz iki ile üç aylık dönemlerde her gün birer ikişer dökülerek yerini yeni kirpiklere bırakır. Buna bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpikler de bu doğal dökülme evresinde olanlarla beraber dökülme işlemi gerçekleşmektedir. Üç haftada bir yapılacak bakımlarda dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere ek yaparak alanı eksiltmemiş olacağız. Bu şekilde kirpiklerinizi aylarca kullanma şansına sahip olacaksınız.

İpek kirpiklerinize makyaj yapabilir yağsız temizleyicilerle temizlemeniz mümkün olacaktır. Havuza ve denize hiç şüpheniz olmadan rahatlıkla girebileceksiniz. İpek kirpik saf ipekten imal edilen göz yapısına göre teker teker uygulanan kirpik uygulaması olarak adlandırılmaktadır. İpek kirpik ekleme uygulaması var olan kirpiklerin uzun görünmesini sağlar ve dolgunlaştırdığını gözlerinizle göreceksiniz. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yöntemler ile yapıştırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Kişinin göz yapısına göre ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenmesi gerekmektedir. Kişiden kişiye kirpik uzunluğu kısalığına ve seyreklik durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Kirpikler ortalama bir aylık dönemde sisteme bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpikler de bu doğal dökülme evresinde olanlarla beraber döküleceğinden hiç şüpheniz olmasın. İpek kirpikler de sadece bu şekilde dökülmesi gerçekleşecektir.

İpek Kirpik

Aylık bakımlarda ise dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere ekleme yapılarak seyrekleşen alanlar doldurulma uygulaması da gerçekleşmektedir. İpek kirpikler kirpiğin ucuna ekildiğinden kirpik dipleri rahatlıkla hava alacaktır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafif olduğu için uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi oluşturmayacaktır. Kişi günlük yaşamına rahatlıkla devam edilebilmektedir. İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığından dolayı gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça zor olduğunu da belirtmek gerekmektedir. Uygulama sonrası kirpikler oldukça doğal gözükecektir. Üstelik banyo yaptığınızda veya makyajınızı temizlediğinizde İpek kirpikler zarar görmeyecektir. Uygulama doğru yapıldığında ve düzenli bakım yapıldığında doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak rahatlıkla kullanılacaktır.

Ancak bu süre içinde gözün elle ovuşturulması veya doğal nedenlerle gerçek kirpik veya Beykent ipek kirpik dökülebileceğinden takma Beylikdüzü İpek kirpik uygulamasının belirli aralıklarda bakımının yapılması gerektiğini de hatırlatmakta fayda olduğunu belirtmek isteriz. İpek kirpik uygulaması gerçek kirpiklerin uzunluğu ve kalınlığını arttıran bir sistem olarak da düşünebiliriz. Normalde takma kirpikler bütün olarak kirpik diplerinize yapıştırma işlemi gerçekleştirilmektedir. İpek kirpikler ise kıl kökünün yaklaşık iki ila üç  uzağına tek tek eklendiği için kirpil diplerinizzin hava almasını engellemez ve böylece kendi kirpiklerinize hiçbir zarar vermeden yoğun ve uzun kirpiklere kavuşabilirsiniz.