Kaş Tasarımı

Kaşlar yüz ifademizde en önemli rolü üstlenen unsurlardan biri olduğunu bilmekteyiz. Yüz şekline göre Beylikdüzü kaş tasarımı gerçekleşmektedir. İfadeyi olumsuz yönde değiştiren kaşları yüzün şekline uygun olarak tasarlayarak daha etkileyici bakışlara sahip olabileceksiniz. Anlamlı bakışlara sahip olabilmenin en etkili yolu Beykent kaş tasarımından geçmektedir. İnsan ifadesinin en temel karakteristiğini oluşturan kaşlar rengi gürlüğü şekli kavisi ifade netliği için çok önemli rol oynamaktadır.

Kaşlarınızı her ne kadar evde kendiniz tasarlamak için çalışsanız da aynadaki yansımanızla yapacağınız bu işlem aynanın verdiği açı ve ışık yansıması nedeniyle çok da sağlıklı olmayacağını en başta belirtmek isteriz. Seyrek kaşlarınızın çözümü ise bir kaş kalemi ya da farı edinerek tüylerinizin arasını hafif dokunuşlarla doldurulmaktadır. Microblading kaş yapımında doğal yöntemler kullanılan manuel bir yöntem olarak bilinmektedir. Bayanların korkulu rüyalarından biri de şekilsiz görünen uzamayan uzadığı zaman şekil vermekte zorlandığımız yüz hatlarınaza uygun ve dış görüntüyü bozmayacak şekilde kaş tasarımı uygulamasıdır. Son birkaç yıldır yaygınlaşan ve hemen hemen tüm kadınların gözdesi haline gelen en son tekniklerden biri de Kıl tekniği ile kalıcı kaş kontörü kalıcı makyaj ve Beykent kaş tasarımı ya da başka bilinen bir ismiyle kaş dövmesi yapılması işlemidir. Bakışların anlamını ön plana çıkaran yüzdeki en önemli bölüm olarak belirlenmektedir. İfademizin en temel karakteristiğini oluşturan kaşlarımız düzgün bir formda gözükmesi gerekmektedir. Uzman ellerden çıkmamış bir kaş tasarımı anlamını yitirmiş bir yüz ifadesine sebep olabilmektedir.

Beykent kaş tasarımı tekniğimiz günümüz şartlarında en iyi bilinen ve en çok uygulanan teknik olarak ön plana çıkmaktadır. Yüzünüzün şekline de uygun olarak yapılan iyi bir tasarım ile kaşlarınız doğal bir güzellik kazanacak ve yüzünüze mükemmel bir ifade vermiş olacaksınız. Kaş şekli sizi farklı yapan ve kişisel özelliklerinizi vurgulamanızı sağlayan önemli bir faktör olmuştur. Her yüzün farklı bir doğal güzelliği var olmaktadır ve her yüzün kendi ifadesi olan bakışları yakalamak iyi bir tasarımcının işi olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. İfade çizgileriniz ve yüzünüzün simetrisi gibi renkler ile kullanıldığı miktarlar bunların kepsi sizin kişisel kimliğinizin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. En az yapılan özgün tasarım kadar yapılan tasarımın bakımı da önemli olduğunu hatırlatmakta fayda olduğunu düşünmekteyiz.

Kaş Tasarım

Yüzünüzün hakettiği ideal görüntüyü korumak ancak bakım sayesinde  var olmaktadır. Sizlere sunduğumuz bakım hizmeti ana hatları belirleme gibi veya Beylikdüzü kaş tasarım dizaynı gibi bunların yanı sıra temizleme olsun boyama olsun nemlendirme gibi sonuçlandırma aşamalarını içeren bir uygulamaya sahip olacaksınız. Her işin bir ehli olduğu gibi Beykent kaş tasarımının bir ustası olmalı kanaatindeyiz. olmalı. Yapılacak ufak bir hata veya ifadenizi yakalayamayan bir tasarım sizi kendiniz olmaktan çıkarması an meselesidir. Kaşlar doğru şekillendirildiği taktirde yüzümüzün en önemli doğal süsünü ve ifademizi oluşturduğu herkes tarafından bilinmektedir. Farklı şekiller ve mimikler kişiye çok farklı ifadeler katmaktadır. Örneğin keskin kavisler kişiyi sert ve şüpheci yuvarlak ve uçları düşük kaşlar kişiye hüzünlü yada saf bir ifade katmaktadır. Uzun yüzlü birine yüksek kavisli bir kaş daha uzun gösterir bu nedenle tam tersine düz yada yumuşak bir kavis tercih  edilmesi gerekmektedir. Yuvarlak ve geniş yüzlü biri ise tam tersine olabildiğince kavisli bir kaş tercih etmelidir aksi taktirde yüz daha da geniş görünecektir o nedenle standart değil kişinin yüz gibi alın ve göz yapısı dikkate alınarak kişiye özel ölçüm yapılması gerekmektedir.