Güzellik merkezimiz  kaliteli işleri ile öne çıkan bir merkez olarak bilinmektedir. Merkezimiz müşteri odaklı çalışma prensibine sahip teknik donanımları ile donatılmış bir güzellik merkezidir. Güzellik merkezimizde amaç kadınları güzel kendine güvenli bir hale getirmek kendileri ile barışmalarını sağlamak istemekteyiz. Bir kadının aynaya baktığı anda kendiniz beğenmesi tüm hayatını etkileyeceğini düşünmekteyiz. Özgüveni yüksek bir kadının en önemli silahı bu duygu haline gelecektir.

Güzellik merkezimizde saç ile ilgili birçok farklı hizmet verildiği için isteğinize uygun bir işlem yaptırmanız mümkündür. Saçın kişilerin yüzüne ten rengine ve vücuduna uygun olması, kusurlarını kapatıcı olması gerektiğini de belirtmek isteriz. Merkezimiz içinde kadınlar için en büyük sorunlardan birisi olan Beykent bitkisel dip boya hizmeti en iyi şekilde uzmanlar tarafından uygulanmaktadır.

Bitkisel Dip Boya

Beylikdüzü bitkisel dip boya çoğu kuaförün beceremediği bir işlem olarak bilinmektedir. Özellikle saçın doğal renginin kahve olduğu ve üzerine açık renklerde boya yapıldığında kısa süre içinde saçın Beykent bitkisel dip boyası ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Bu görünüm saçı kötü bir hale sokmakta biran önce Beylikdüzü bitkisel dip boya işleminin yapılması gerektiğini de hatırlatmak fayda olduğunu düşünüyoruz. Bunun için de saçın boyası ile Beykent bitkisel dip boyasının mutlaka aynı renkte olması gerektiğini belirtmeliyiz. Çoğu kuaför Beylikdüzü bitkisel dip boyası olarak yaptığı boyanın rengini ayarlayamamakta ve ortaya iki farklı renk çıkardığını siz değerli misafirlerimiz tarafından duymuş bulunmaktayız. Bir sorunla karşılaşmamak adına güzellik merkezimizi arayabilir Beykent bitkisel dip boya işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Saçlarınızı sarıya boyattıktan sonra aklınızdan geçen ilk soruyu tahmin ettiğimiz gibi Beylikdüzü bitkisel dip boyası yaptırmanız gerektiğidir. Bir kaç hafta diplerde belirecek kendi saçınızı hangi renge ve nasıl boyatmanız gerektiğini uzmanlarımız tarafından sizlere bildirilecektir. Sarı saçın Beykent bitkisel dip boyasını yaparken en önemli adım boya seçimi olduğunu belirtelim. Merkezimiz de saç analizi yapılarak boya rengi ve volüm tespit edilerek işlemlere başlanır. Karışım hazırlandıktan sonra saç boyu uzun ise boya sürme tekniğine uygun olarak boyama işlemi gerçekleşir. Burada dikkat edilecek nokta her bir kısmın rengini almaya başladıktan sonra diğer kısmın boyanmasına geçilmesi gerektiğidir.

Beylikdüzü bitkisel dip boyama yapıldıktan sonra sık kontrol yapılmalı ve saçın ve saçlı derinin hasar görmesi engellenmesi gerekmektedir. Saç boyu 5 cm kadar olan saçların tamamı boyanarak işlem tek aşamada sonlandırılabilir. Saçın daha önceki boyanan rengi ve volümü tespit edilerek karışım hazırlanmadan Beykent bitkisel dip boya yapılması imkânsızdır. Bu karışım hazırlandıktan sonra saçın diplerine sürülmektedir. Boyanan saç dipleri rengini aldıktan sonra saç taranarak tüm saç boyunun aynı rengi alması sağlanması gerekmektedir. Saç boyama işlemleri günümüz kadınlarının yıl içerisinde pek çok kez gerçekleştirdiği klasik rutin işlerden biri olduğunu söylemek gerekir.

Bitkisel Dip Boya

Beykent bitkisel dip boyasının gelme süresi kişinin doğal saç rengine ve saçlarının uzama hızına bağlı olarak değişkenlik gösterdiğini belirtmek gerekir. Mesela doğal saç renginiz siyah veya kumral yahut kahverengi tonlardaysa siz de saçınızı yine bu tonlarda boyadıysanız eğer saçlarınız yalnızca diplerden uzamaya başladığından sadece Beykent bitkisel dip boyası yapmak yeterli geleceğini söyleyebiliriz. Uzmanlarımız Beylikdüzü bitkisel dip boyasının gelmesini geciktirmek için kullanılan saç boyasının saç rengine yakın olmasını böylece saçın Beykent bitkisel dip boyası gelmiş olsa da yakın renkten dolayı bunun belli olmayacağını bildirmektedir. Şayet saçınızda beyazlarınız yoksa saç tonunuza yakın renk saç boyası seçimi uzun süre Beylikdüzü bitkisel dip boyası yapmanızı engelleyeceğini söyleyebiliriz.