Saç Botoks

Beykent saç botoks ile akıllarda yanlış olarak bilinen kimyasal bir uygulama gelmesini ve bu şekilde görülmesini istememekteyiz. Bu saç botoksu tamamen doğal katkılarla formülize edildiğinden rahatlıkla  kullanabileceksiniz. Yüzdeki kırışıklıkları gidermede botox tedavisi kullanıldığı gibi bu saç bakım ürününde kullanılan keratin proteinleri ile de yıpranma ve aşınma ve yaşlanma sonucunda matlaşan ve kırılan saçlar tedavi edilme yöntemidir. Saçlar zaman ile perma ve diğer yıpratıcı uygulamalarda ki gibi ve benzeri işlemlerden dolayı yıpranır ve keratin kaybına uğramaktadır. Yıpranan saçlar incelerek gücünü kaybeder ve matlaştığı görülmektedir. Kırıklar ve kopmalar fazlasıyla artmaktadır. Bütün bu problemleri gidermenin veya önlemenin yolu Beylikdüzü saç botoks ile gerçekleşmektedir. Bu saç botoksu sıradan bir saç bakımı olmadığını belirtmek isteriz. Saçın ana yapısındaki zarar görmüş sülfür köprülerini ve sistin bağlarını kalıcı olarak onaran  bir bakım olarak söylemek mümkün olmaktadır. Saçların gençleşmesini ve uzun süre kalıcı güzelliğini de sağlayan bu Beykent saç botoks saç yüzeyinde incecik bir film şeridi oluşturarak ve saçların pürüzsüz ve parlak olmasını  sağlamaktadır. Saça hacim kazandırmaktadır. Anti frizz etkisi ile kabaran saçları yatıştırır ve kolay taranma sağlamaktadır. Uygulamadan sonra saçlardaki yeniden yapılanmayı anında hissedeceksiniz.

Beylikdüzü saç botoks tamamen doğal keratin ve doğal proteinlerle formülize edildiğinden hiçbir zararlı ve katkı maddesi bulunmayan ürünlerden uygulanmaktadır. Cilde temas edebilir ve genç kızlar ve hamile bayanlar da rahatlıkla kullanımını yapabilirler. Kullanımı esnasında eldiven giymeye ve maske kullanmaya gerek duyulmamaktadır. Yan tesiri  hiçbir şekilde bulunmadığını belirtmek isteriz. Beykent saç botoks işlemini sırasıyla şu şekilde yapmaktayız. 1. Saçınızı sıcak suyla ve silikonsuz özel Liquid Keratin şampuanla 2 defa iyice yıkarız. Krem kullanmadan sıcak fönle tamamen kurutma işlemi gerçekleştirilir. Keratin serumunu kuru saça boya yapar gibi sürün ve saça yedirildikten sonra kuruması için beklemeye alınmaktadır. 2. Yarım saat sonra fırça kullanmadan saç kurutma makinesiyle  yavaşça kurutma işlemine geçilmektedir. Kurutulan keratinli saçı ılık suyla durulama işlemine geçilir. En az on dakika Beylikdüzü saç botoks saçınıza uygulandıktan sonra durulayarak istediğiniz şekli vererek uygulamayı sonlandırmaktayız. Saçınız tedavi olana kadar 1 hafta aralıklarla Beykent saç botoks seanslarına devam etmenizi önermekteyiz. Seansları asla yarıda bırakmanızı tavsiye etmiyoruz.

Saç Botoks

Evde yapmak istediğiniz bakımlar için Beylikdüzü saç botoks şampuan gibi krem gibi maske ve keratin bakım yağı setini kullanmayı ihmal etmemenizi önermekteyiz. Beykent saç botoks faydaları ise şu şekildedir. 1. Yıpranmış saçları yeniden yapılandırarak onarmaktadır. 2. Kırıkları ve uçlardaki ayrışmaları yapılandırır ve onarır. 3. Saç yüzeyini pürüzsüz yaparak kolay taranma imkanı sağlamaktadır. 4. Saçlara nemi hapseder ve parlattığını siz de açıkça göreceksiniz. 5. İşlemlerden dolayı incelmiş ve zayıflamış saçları güçlendirerek daha diri görünmesini sağlamaktadır. 6. Çabuk koparak dökülmeleri önleyerek daha sağlam saçlara sahip olacaksınız. 7. Boya röfle fön gibi işlemlere karşı direnç kazandırarak saçı korumaya almaktadır. 8. Tuzlu gibi klorlu suyun gibi radyasyon gibi kirli hava gibi güneş ve sülfatların zararlarından saçlarınızı rahatlıkla koruyacaktır. Bu Beylikdüzü saç botoks normal sentetik veya kimyasal içerikli bir saç bakım ürünü olmadığını belirtmek isteriz.

Geçici bakım yapan bir ürün de asla olmadığını söylemekte fayda var. Düzleştirme amaçlı kimyasal bir ürün olarak bilinmemesi gerekir. Tamamen  saç bakım ve onarım üzerine kalıcı etkisi ve faydası olan bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bu bakımdan rahatlıkla ve her istenilen sıklıkta kullanılmasında hiç bir sakınca olmadığını da hatırlatmakta fayda olduğunu düşünmekteyiz.