Karbon Maske

Maskenin içeriğindeki arbutin C vitamini hyaluronik asit kolajen ve aloe özü sayesinde ciltteki renk dengesizlikleri gidermektedir. Cildin nem dengesi sağlanırken anti aging etkisi  gözlemlenmektedir. Ayrıca maske içeriğinde yer alan rosea root ekstresi ginseng benzeri bir uzak doğu bitkisi olup cilde canlı parlak ve genç bir görünüm sağlayacaktır. Hayatın temel bileşeni olan karbonun mucize gücü, artık cilt sağlığının korunmasında etkisini gösterir. Karbonlu elektroporasyon ve myotoni özelliklerini taşıyan beaution plus karbondan dolayı içerisinde yer alan ürünlerin hızla cilt içine nüfus etmesini sağlar. Karbon elektroporasyon ile ürünlerin ciltte yer alan porlardan elektriksel aktivite ile cilt için taşınmasını sağlamaktadır.

Cihazın her 20 saniyede yüz kaslarına verdiği kasılma ile de yüz kasları çalıştırılmakta ve myotoni ile sarkmaların giderilmesinde etkili olur. Uygulamalar sadece yüz değil dekolte, el ve boyun bölgelerine de uygulanmaktadır. Tedavinin hiçbir yan etkisi yoktur. Tedavinin kaç seans olacağı kişi profiline göre değişmekte olup tek seansta bile etkisini göstermektedir. Ciltte parlama aydınlanma matlığın giderilmesi ve gözeneklerin küçülmesi ardışık yapılan seanslarla birlikte artan sonuçlar gözlenmektedir. Kalıcı ve net bir sonuç için ortalama üç ila beş seans uygulanması gerekmektedir.

Uygulama öncesinde cildin temizlenmesi ve gözeneklerin açılması tavsiye etmekteyiz. Temizlenen cilde siyah renkli ve zengin içerikli Beylikdüzü karbon maske yerleştirilmektedir. Maske cilde tamamen uygulandıktan sonra, Beaution Plus ile Beykent karbon maske içeriğinin emilimi sağlanmaktadır. Bu sırada maske yirmi saniyede bir yüz kaslarına etki ederek sarkmaların önemli ölçüde azalmasına yardımcı olmaktadır. Uygulama ortalama yirmi dakika sürmektedir. Uygulamadan başarılı sonuç alınabilmesi için ilk olarak tedavinin bir merkezde başlatılmasını tavsiye etmekteyiz. İçerdiği C vitamini sayesinde renk açıcı kolajen üretimini arttırıcı ve antioksidan etki sağlamaktadır.

Hyalüronik asit sayesinde cildi nemlendirip kırışıklıkları azaltmaktadır. Kojik asit ile cilt üzerinde leke oluşumunu engeller, oluşmuş lekelerin rengini açmaktadır. Akne ve siyah nokta oluşumunu engellemektedir. Aloe vera ile cilt üzerinde besleyici etki oluşturmaktadır. Ginseng benzeri içeriği sayesinde cildi toplamaktadır. Uygulamalar sadece yüz değil dekolte, el ve boyun bölgelerine de uygulanabilmektedir. Uygulama öncesinde cildin temizlenmesi buhar uygulaması yapılarak gözeneklerin açılmasını tavsiye etmekteyiz. Temizlenen cilde siyah renkli ve zengin içerikli Beylikdüzü karbon maskesi sürülüyor. Maskenin cilde tamamen sürülmesinden sonra, iyontoforez ile Beykent karbon maske içeriğinin emilimi sağlanmaktadır. İyontoferez düşük düzeyde elektriksel akım ile cilt yüzeyine uygulanan bir cilt bakım yöntemi olarak da bilinmektedir.

Karbon Maske

Beylikdüzü karbon maske üzerine uygulandığında maskenin içeriğinde bulunan bütün ürünlerin cilt altına daha iyi iletilmesini sağladığını söylemek mümkün olmaktadır. Maskenin etkisi iyontoferez ile birleşince verilen düşük elektrik akımları ile kaslarda aynı anda çalışmakta myotoni tedavisi ile ciltteki sarkmalarda etki etmektedir. Uygulamada yaş veya cinsiyet ayrımı olmadığını belirtmek isteriz. Cildindeki lekelerden şikayeti olan cildinin daha gençleşmesini isteyen cilt matlığı sorunu yaşayan kırışıklıklarından şikayetçi olan cildinin sarkmasından hoşnutsuz olan herkes bu uygulamayı tercih ederek yaptırmaktadır. Yapılacak olan uygulamanın uygulanma aralıkları da bulunmaktadır. Genel olarak bir ya da üç hafta gibi aralıklarla uygulanmasını öngörmekteyiz. Uygulama aralıklarını işlemi yapacak olan uzmanınız belirleyecektir. Uygulama esnasında kişi herhangi bir acı hissetmez ve sadece kişinin cildine göre değişen hafif derecede batma hissi yaşadıklarını belirtebiliriz. Yapılan uygulama sonrasında ise kişinin cildindeki değişim hemen fark edildiğini de belirtmek isteriz. Bu uygulamanın en büyük avantajlarından biri olduğunu düşünmekteyiz. İlk görülen etki sonrasında zamanla daha da artmaktadır.