3D Kirpik

Dünyada başlayan Beykent 3D kirpik furyası Hollywood starlarından sonra sokağa girmiştir. Jeniffer Lopez’in çarpıcı bakışlarının sırrı Beylikdüzü 3D kirpik (mint lashes ) olduğu anlaşılınca bu akım dünyada alıp başını gittiğini söyleyebiliriz. Son derece natürel görünüşlü olan Beykent 3D kirpik uygulaması diğer takma kirpik uygulamalarından son derece farklılaştırmaktadır. Hem yapılış hem görüntü itibari ile farklılık göstermektedir. Doğal kirpik görüşü ile aynıdır. Asla abartılı ve frapan şeklinde durmaz. Yapılış olarak da ortalama 1 ila 1.5 saat arası süren bu uygulamada her bir kirpik telinin üzerine birer adet kirpik yapıştırılması ile uygulama gerçekleşir. İdeal ve düzgün uygulamada bu kaidelere dikkat edilerek yapılması gerekmektedir.

Aksi taktirde kullanım olarak kısa süreli bir kullanım olur ve görünüş de doğallığını kaybetmektedir. Bu konuda uygulama yapmak gerçek uzmanlık ve pratik olmak gerekir. Beylikdüzü 3D kirpik son yıllarda popülerliği gitgide artan uygulamalardan birisi haline gelmiştir. Bununla beraber birçok bayanın özellikle rağbet ettiği bu uygulamayı dikkatli bir şekilde yapılmaz ise maalesef ki sonuçlar çok yüz güldürücü olmadığı gibi kirpiklere de zarar verebileceğini söyleyebiliriz. Özellikle kirpik yapısına uygun kirpik seçilmemesi takma işleminin düzgün bir şekilde yapılmaması kirpiklere zarar verip dökülmesine sebep olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda da Beykent 3D kirpik gün geçtikçe yaygınlaşmakta ve yapan uygulayan sayısı arttığı söylemek mümkündür.

Fakat maalesef ki her uygulayıcı belli standartlara ulaşmak konusunda aynı başarıda olmadığı da gözle görülmektedir. Nitekim iyi yapılmış bir kirpik uygulamasının da bir bayana son derece çarpıcı bakışlar kattığını kabul etmek gerekmektedir. İster makyajlı ister makyajsız kullanılabilen bu kirpik uygulaması bir yandan da hayat kurtardığını söyleyebiliriz. Gözlerimizi daha iri ve güzel göstermek için Beylikdüzü 3D kirpik en iyi enstrümanlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Beykent 3D Kirpik

Beykent 3D kirpik markaları bu takma kirpikleri saf maddelerden üretildiğini gönül rahatlığı ile tercih edebileceğinizi söyleyebiliriz. Tercih edeceğiniz kirpiğin sağlıklı bir ürün olması doğal ve parlak görünümü kirpiğin markası ile yakından ilişkili olduğunu söyleyebiliriz. 3 boyutlu kirpik markalarının çoğu tıpkı kendi kirpikleriniz gibi yumuşak doğal bir parlaklığa sahip ürünler sunabilmesi gerekmektedir. Aksi halde hem kirpikleriniz doğal gözükmeyecek hem de gözleriniz işlemden rahatsız olabilirsiniz.

Ayrıca Beylikdüzü 3D kirpik markalarının üretmiş olduğu birbirinden farklı onlarca renk seçeneği bulunduğunu belirtmek isteriz. Bu tarz renklerin sentetik boya maddeleri ile sağlandığı oldukça açık olduğundan zararı en az düzeye indirmek için kaliteli bir kirpik markası tercih edilmesi gerekmektedir. Protez kirpik uygulaması evinizde tek başınıza uygulayabileceğiniz bir işlem olmayıp bunun için mutlaka profesyonel bir dokunuşa ihtiyacınızın olacağını belirtmek isteriz. Piyasada bulunan takma kirpiklerden çok farklı bir uygulama stiline sahip olmaktadırlar. Takma kirpikler genellikle birkaç kez kullanılıp atılırken protez kirpikleri iyi bakım ve düzgün bir kullanım ile 6 ay kadar kullanımı söz konusu olabilmektedir.

Özellikle sağlık sorunları ile ilgili nedenlerden dolayı kirpikleri dökülmüş olan kişiler tarafından bir kurtarıcı olan Beykent 3D kirpik işlemi periyodik olarak bakım yapılması gerekmektedir. Beylikdüzü 3D kirpik bakımı 3 haftada bir kez olacak şekilde düzenlenmekte ve kirpiği yaptırmış olduğunuz yerde bakım düzgün bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir. Popüler bir uygulama haline gelmiş olan ve Beykent 3D kirpik uygulaması olarak bilinen bu yöntem yabancı ülkelerde uygulanmaktadır. Beylikdüzü 3D kirpik ve protez kirpik olarak bilinmekte ve onlarca güzellik merkezi tarafından uygulama işlemi gerçekleştirilmektedir. Birkaç yıllık bir geçmişe sahip olan bu uygulamayı tercih etmek isteyen kişilerin en profesyonel kişilerden yardım almaları tavsiye etmekteyiz.